Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5157
Фото 9 | від 19 734 до 27 876 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5157
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5157) | 20 334 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5157) | 20 334 грн. |
2E Integer (2E-5157) | 20 599 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/8/512F/NVD1030 | 20 749 грн. |
2E Integer (2E-5157) | 20 599 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо