Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5284
Фото 9 | від 19 651 до 22 655 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5284 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5284
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5284) | 20 246 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5284) | 20 246 грн. |
2E Integer (2E-5284) | 20 499 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/16/256F/int/Win | 20 659 грн. |
2E Integer (2E-5284) | 20 499 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо