Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5323
Фото 9 | від 21 233 до 29 989 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 11400, 2.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5323
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5323) | 21 893 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5323) | 21 893 грн. |
2E Integer (2E-5323) | 22 169 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-11400/H510/8/512F/int/Win1 | 22 339 грн. |
2E Integer (2E-5323) | 22 169 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо