Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero 2E-9553
Фото 19 | від 29 057 до 32 543 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Ryzen 5, 5500, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:500 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Spero 40
Характеристики
2E Complex Gaming Spero 2E-9553 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spero 2E-9553
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9553) | 29 057 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9553) | 29 057 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9553) | 29 419 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F500GB, NVD3050-8, B550, G2 | 29 649 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9553) | 29 419 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо