Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo 2E-4457
Відео 1Фото 6 | від 39 454 до 45 519 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 55
Характеристики
2E Complex Gaming Calleo 2E-4457 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Calleo 2E-4457
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4457) | 39 454 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4457) | 39 454 грн. |
2E Complex Gaming (2E-4457) | 40 059 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming AMD Ryzen 5 3600/B450/16/480 | 40 359 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо