Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo 2E-8850
Відео 1Фото 6 | від 38 661 до 43 294 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 12400F, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 55
Характеристики
2E Complex Gaming Calleo 2E-8850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Calleo 2E-8850
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8850) | 38 661 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8850) | 38 661 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/B660/32/256F | 39 449 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8850) 2E-8850 | 39 149 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/B660/32/256F+1000 | 39 449 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо