Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-9757
Фото 7 | від 26 557 до 29 711 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Ryzen 5, 5500, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 75
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-9757 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-9757
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9757) | 26 557 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9757) | 26 557 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9757) | 26 899 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5500, 16Gb, F512GB, NVD3050-8, A520, G2 | 27 099 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9757) | 26 899 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо