Жорсткий диск A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ
Відео 23Фото 14 |
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ |
|
Чотири варіанти забарвлення. Тришаровий корпус. Захист від вологи і пилу IP68. Ударозахист MIL-STD-810G. Вбудований Shock Sensor для екстреної зупинки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHD710P-2TU31-CRD) AHD710P-2TU31-C | 3 132 грн. |
ADATA Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHD710P-2TU31-CRD) AHD710P-2 | 3 132 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHD710P-2TU31-CBL) AHD710P-2TU31-C | 3 107 грн. |
ADATA Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB ADATA (AHD710P-2TU31-CBL) AHD710P-2 | 3 107 грн. |
Відеоогляди
Досить швидко нагрівається до 50-52 градусів при копіюванні на диск папки об'ємом від 50 Гб. При цьому температура у приміщенні 26 градусів. Захищений корпус, великий об'єм, компактність, відсутність потреби у зовнішньому живленні. Перегрів Vladimir: користуюся A-Data AHD710P-4TU31-CBK менше місяця |
Додати відгук
Модификації A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK
Ціни на A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 Pro AHD710P-1TU31-CBK 1 ТБ | від 3 294 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ | від 3 107 грн. | 4 пропозиції | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 ТБ | від 5 148 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ | від 6 248 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →