Жорсткий диск A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ
Відео 7Фото 8 |
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ
Усі ціни 104 →ADATA HV320 2 TB Black (AHV320-2TU31-CBK) | 3 371 грн. |
Жесткий диск ADATA 2.5" USB 3.2 2TB HV320 Black AHV320-2TU31-CBK | 3 244 грн. |
A-DATA AHV320-2TU31-CBK | 3 069 грн. |
Внешний жесткий диск Adata HV320 2 Tb Black (AHV320-2TU31-CBK) | 3 244 грн. |
Жорсткий диск Adata HV320 2 TB Black (AHV320-2TU31-CBK) | 3 478 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK
Ціни на A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ | від 2 139 грн. | 110 пропозицій | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 737 грн. | 106 пропозицій | ||
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 ТБ | від 12 324 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →