SSD Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 ГБ
Відео 8Фото 4 |
Apacer AP120GAS340G-1 |
|
Відносно недорогий твердотільний накопичувач на 120 ГБ компанії Apacer — це рішення у форм-факторі 2.5" з інтерфейсом підключення SATA 3. В рамках лінійки це молодша модель поряд з більш місткими SSD ємністю 240, 480 або 960 ГБ. Використовувати накопичувач рекомендується для модернізації існуючих домашніх або офісних комп'ютерів, створення нових ПК початкового рівня. В якості апаратної "начинки" тут використовується досить доступна флеш-пам'ять TLC в парі з бюджетним контролером.
SSD Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 ГБ має гідними швидкісними показниками, які для зчитування досягають 500 МБ/с, а для запису даних — 375 МБ/с. Також тут підтримується швидкісне SLC-кешування, правда, об'єм кешу невеликий, так що при передачі «важких» файлів можливо короткочасне зниження пропускної здатності. Але в будь-якому випадку при переході з традиційних жорстких дисків можна розраховувати на прискорення швидкодії аж до 5 разів. До інших фішок моделі відноситься солідний час напрацювання на відмову (до 1.5 млн годин), а також офіційна 3-річна гарантія виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 ГБ
Усі ціни 88 →Apacer Panther TLC 120GB 2.5" (AP120GAS340G-1) AP120GAS340G-1 | 529 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 120GB Apacer (AP120GAS340G-1) | 628 грн. |
Накопичувач SSD 120GB Apacer AS340 Panther 2.5" SATAIII TLC (AP120GAS340G- | 470 грн. |
SSD диск Apacer AS340 Panther 120GB (AP120GAS340G-1) AP120GAS340G-1 | 466 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AS340 Panther 120 GB (AP120GAS340G-1) | 950 грн. |
Ssd за недорого Немає заявлених швидкостей щойно купив(ла) Apacer AP120GAS340G-1 рекомендую купити обов'язково |
Вказана швидкість роботи ссд від виробника не збігається з реальністю дешевий не відповідає критеріям зазначений виробником Дима Очеретько: користуюся Apacer AP480GAS340G-1 менше місяця |
Модификації Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1
Ціни на Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 ГБ | від 450 грн. | 89 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 ГБ | від 720 грн. | 101 пропозиція | ||
Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 ГБ | від 1 175 грн. | 111 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340 AP960GAS340G-1 960 ГБ | від 2 071 грн. | 72 пропозиції |
Читання 26. . Запис. 75. 4к блоки