Унітаз AeT Dot 2.0 S555
Фото 4 |
AeT Dot 2.0 S555 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeT Dot 2.0 S555
Унітаз підвісний AeT Dot 2.0 (Чорний матовий) S555TOROV6105 з сидінням Sof | 31 637 грн. |
Унітаз підвісний AeT Dot 2.0 (Білий) S555TOROV6100 з сидінням Soft-Close & | 16 013 грн. |
Унітаз підвісний AeT Dot 2.0 (Сірий матовий) S555TOROV6116 з сидінням Soft | 19 173 грн. |
Унітаз підвісний AeT Dot 2.0 (Білий матовий) S555TOROV6101 з сидінням Soft | 21 308 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →