Унітаз Catalano Zero 55 1VS55NR00
Catalano Zero 55 1VS55NR00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Zero 55 1VS55NR00
Усі ціни 19 →Унітаз підвісний Catalano Gold & Silver 1VS55NRNO c сидінням Soft Close 1V | 54 513 грн. |
Унітаз підвісний NewFlush (безободковий) Catalano New Zero в комплекті з с | 19 400 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою та кріпленнями Catalano Zero 55 білий (1VS55NR0 | 36 508 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Zero (1VS55NR00) | 21 920 грн. |
Підвісний унітаз, безобідковий Catalano Zero 55 NewFlush Sospeso, настінни | 15 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості унітаза Catalano Zero 55 1VS55NR00:
- Додатково комплектується сидінням з мікроліфтом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →