Оперативна пам'ять AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb AFLD48FH1P
AFOX AFLD48FH1P 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb AFLD48FH1P
Память AFOX 8 GB DDR4 2666 MHz (AFLD48FH1P) AFLD48FH1P | 773 грн. |
AFOX Модуль памяти Afox DDR4 8Gb 2666 MHz (AFLD48FH1P) AFLD48FH1P | 729 грн. |
AFOX AFLD48FH1P | 658 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів AFOX 8 GB DDR4 2666 MHz (AFLD48 | 787 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів AFOX 8 GB DDR4 2666 MHz (AFLD48FH1P) | 843 грн. |
Модификації AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb
Ціни на AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb AFLD48FH1P | від 658 грн. | 5 пропозицій | ||
AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb AFLD48FH2P | від 635 грн. | 5 пропозицій | ||
AFOX DDR4 DIMM 1x8Gb AFLD48PH1P | від 774 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →