Оперативна пам'ять Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb EL408266A
Exceleram EL408266A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb EL408266A
Усі ціни 7 →eXceleram DDR4 8GB 2666 MHz LOGO Series EL408266A | 759 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 8GB 2666 MHz LOGO Series eXceleram (EL40 | 888 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz LOGO Series eXceleram (EL4 | 760 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz LOGO Series eXce | 760 грн. |
Exceleram eXceleram 8GB LOGO Series (EL408266A) el408266a | 760 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz LOGO Series eXceleram (EL4 | 794 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz LOGO Series eXceleram (EL4 | 759 грн. |
Модификації Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb
Ціни на Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb EL40824A | від 836 грн. | 14 пропозицій | ||
Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb EL408266A | від 759 грн. | 7 пропозицій | ||
Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb EL408269A | від 773 грн. | 15 пропозицій | ||
Exceleram LOGO DDR4 1x8Gb EL408326A | від 844 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →