Оперативна пам'ять G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GNT
G.Skill F4-2666C19S-8GNT |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GNT
Усі ціни 29 →G.Skill DDR4 8GB 2666Mhz Value (F4-2666C19S-8GNT) Black F4-2666C19S-8GNT | 713 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 8GB/2666 G.Skill Value (F4-2666C19S-8GNT) F4-2666C19S- | 666 грн. |
ОЗУ DDR4 8GB/2666 G.Skill Value (F4-2666C19S-8GNT) F4-2666C19S-8GNT | 654 грн. |
G.Skill DDR4 8GB 2666 MHz F4-2666C19S-8GNT | 759 грн. |
Оперативная память G.Skill Value DIMM 8Gb DDR4 PC2666 F4-2666C19S-8GNT | 698 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Value DDR4 1x8Gb
Ціни на G.Skill Value DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GNT | від 706 грн. | 11 пропозицій | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GNS | від 706 грн. | 15 пропозицій | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GNT | від 610 грн. | 29 пропозицій | ||
G.Skill Value DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GNT | від 654 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →