Оперативна пам'ять Lexar DDR4 1x8Gb LD4AU008G-B2666GSST
Lexar LD4AU008G-B2666GSST |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar DDR4 1x8Gb LD4AU008G-B2666GSST
Усі ціни 13 →Lexar DDR4 8GB 2666 MHz LD4AU008G-B2666GSST | 729 грн. |
Оперативная память Lexar DDR4 8GB 288 PIN U-DIMM 2666Mbps, CL19, 1.2V- BLI | 852 грн. |
Оперативна пам'ять Lexar DDR4 1x8GB (LD4AU008G-B2666GSST) LD4AU008G-B2666G | 712 грн. |
Lexar 8 GB DDR4 2666 MHz (LD4AU008G-B2666GSST) | 714 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Lexar (LD4AU008G-B2666GSST | 714 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Lexar DDR4 1x8Gb
Ціни на Lexar DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar DDR4 1x8Gb LD4AU008G-B2666GSST | від 706 грн. | 13 пропозицій | ||
Lexar DDR4 1x8Gb LD4AU008G-B3200GSST | від 741 грн. | 21 пропозиція | ||
Lexar DDR4 1x8Gb LD4AU008G-R3200GSST | від 1 380 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →