Змішувач Agua Leon-C031 CV014925
Фото 5 |
Agua Leon-C031 CV014925 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Leon-C031 CV014925
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні одноважільний AGUA Leon хром силумін CV014925 | 546 грн. |
Змішувач для кухні Agua Leon-C031 (CV014925) CV014925 | 546 грн. |
Смеситель для кухни Agua Leon-C031 197147 | 546 грн. |
Змішувач для кухні Agua Leon-C031 | 546 грн. |
Змішувач для кухні Agua Leon-C031 CV014925 | 546 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →