Змішувач Cron Magic 555-15 (CR0131)
Cron Magic 555-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Magic 555-15
Усі ціни 8 →Cron Смеситель для умывальника CRON MAGIC 555 (излив 15 см) (черная ручка) | 593 грн. |
Змішувач для раковини Cron Magic 555 чорна ручка (CR0131) | 593 грн. |
Змішувач для умивальника CRON MAGIC 555 (вилив 15 см) (чорна ручка) (CR013 | 563 грн. |
Змішувач для умивальника Cron Magic 555 (вилив 15 см) (чорна ручка) (CR013 | 593 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →