Витяжка Nortberg Cylindro Eco 40
Фото 4 |
Nortberg Cylindro Eco 40 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Cylindro Eco 40
Усі ціни 8 →Витяжка декоративна NortBerg Cylindro Eco 40 White Matt | 18 908 грн. |
NORTBERG Cylindro Eco Black Matt 40 CylindroEcoBlackMatt40 | 16 929 грн. |
Витяжка NORTBERG Cylindro Eco Black 40 (3339) | 16 930 грн. |
Витяжка декоративна NortBerg Cylindro Eco 40 White Matt | 18 898 грн. |
Вытяжка декоративная NortBerg Cylindro Eco 40 White Matt | 18 904 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →