Змішувач Akva Rodos Imperial 91383
Akva Rodos Imperial 91383 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Imperial 91383
Змішувач для раковини АКВА РОДОС IMPERIAL / 91383 (АР000040902) | 2 755 грн. |
Змішувач-кран для раковини AQUA RODOS Imperial 91383 ОР0002737 | 3 673 грн. |
Змішувач для умивальника Aqua Rodos Imperial 91383 | 2 948 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →