Змішувач Akva Rodos Optima 90973
Akva Rodos Optima 90973 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Optima 90973
Змішувач для раковини АКВА РОДОС OPTIMA / 90973 (АР000040443) | 3 215 грн. |
Змішувач-кран для раковини AQUA RODOS OPTIMA 90973 хром без донного клапан | 3 215 грн. |
Змішувач для умивальника Aqua Rodos Optima 90973 | 3 441 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →