Змішувач Akva Rodos Decor 90011-7A
Akva Rodos Decor 90011-7A Decorбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Decor 90011-7A
Змішувач для ванни АКВА РОДОС DECOR / 90011-7А (АР000040412) | 2 671 грн. |
Змішувач-кран для ванни AQUA RODOS Decor 90011-7A АР0000292 | 2 671 грн. |
Змішувач для ванни AQUA RODOS Decor 90011-7A АР0000292 | 2 144 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →