Змішувач Akva Rodos Aqua 90779
Akva Rodos Aqua 90779 Aquaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Aqua 90779
Змішувач для ванни АКВА РОДОС AQUA / хром / довгий вилив / 90779 (АР000040 | 4 315 грн. |
Змішувач-кран для ванни AQUA RODOS Aqua 90779 АР0002689 | 3 236 грн. |
Змішувач для ванни Aqua Rodos Aqua 90779 довгий вилив | 3 463 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →