Змішувач Akva Rodos Imperial 91389A
Akva Rodos Imperial 91389A Imperialбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Imperial 91389A
Змішувач для ванни АКВА РОДОС IMPERIAL / довгий вилив / 91389 (АР000040424 | 5 690 грн. |
Змішувач-кран для ванни AQUA RODOS Imperial 91389 A АР0001052 | 5 292 грн. |
Змішувач для ванни Aqua Rodos Imperial 91389 А хром | 6 089 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →