Змішувач Akva Rodos Imperial 91381
Akva Rodos Imperial 91381 Imperialбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Imperial 91381
Змішувач для ванни АКВА РОДОС IMPERIAL / 91381 (АР000040903) | 3 892 грн. |
Змішувач-кран для ванни AQUA RODOS Imperial 91381 ОР0002738 | 5 189 грн. |
Набір змішувачів АКВА РОДОС IMPERIAL 3в1: Душова гарнітура IMPERIAL / IM-F | 3 816 грн. |
Набір змішувачів АКВА РОДОС IMPERIAL: Змішувач для кухні / 90725 / Душова | 5 419 грн. |
Змішувач для ванни Aqua Rodos Imperial 91381 | 4 165 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →