Змішувач Akva Rodos Imperium 97999
Akva Rodos Imperium 97999 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Imperium 97999
Змішувач для кухні АКВА РОДОС IMPERIUM / комбінований / виход під фільтр / | 5 147 грн. |
Кухонний Змішувач-кран AQUA RODOS Imperium 97999 АР0000296 | 5 147 грн. |
Змішувач для кухні Aqua Rodos Imperium 97999 | 5 508 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →