Литий диск Allante T1171 10,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
від 8 152 до 9 979 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Allante T1171 2
Характеристики
Allante T1171 10,5x20/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante T1171 10,5x20/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Allante T1171 R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (BF) 1001881353 | 8 462 грн. |
Allante T1171 R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 BF | 8 768 грн. |
ALLANTE T1171 10,5x20/5x112 D66,6 ET40 BF | 8 321 грн. |
Allante Allante ALLANTE-T1171 (R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) BF | 9 551 грн. |
Allante T1171 (R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) BF | 8 984 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі