Набір інструментів Alloid NK-2081-8
Alloid NK-2081-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2081-8
Усі ціни 10 →Набір ключів гайкових Alloid НК-2081-8 | 1 493 грн. |
Набір ключів ріжково-тріскаткових 8шт 8-19 мм. ALLOID НК-2081-8 | 1 103 грн. |
Набір комбінованих ключів тріскачкових Alloid, 8шт. (НК-2081-8) 28303 | 1 037 грн. |
Набір комбінованих тріскачкових ключів Alloid 8-19 мм 8 предметів (HK-2081 | 1 572 грн. |
Набір ключів комбінованих тріскачкових 8 предметів 8-19мм Alloid НК-2081-8 | 1 330 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →