Твердопаливний котел Altep CLASSIC 30 30 кВт
Фото 5 |
Altep CLASSIC 30 30 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Механічний регулятор тяги купується окремо
Всі характеристики
Характеристики CLASSIC 30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep CLASSIC 30 30 кВт
Котел твердопаливний Altep Classic 30 кВт. | 50 200 грн. |
Котел твердопаливний тривалого горіння Альтеп Classic 30 кВт | 50 200 грн. |
Котел твердопаливний тривалого горіння з автоматикою Альтеп Classic 30 кВт | 55 600 грн. |
Модификації Altep CLASSIC 30
Ціни на Altep CLASSIC 30 |
---|---|---|---|---|
Altep CLASSIC 12 12 кВт | від 32 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 16 16 кВт | від 35 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 20 20 кВт | від 41 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 24 24 кВт | від 45 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 30 30 кВт | від 50 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →