Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт
Фото 6 |
Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Всі характеристики
Характеристики CLASSIC PLUS 20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт
Усі ціни 6 →Твердотопливный котел Altep Classic Plus 20 кВт, автоматика | 46 400 грн. |
Твердопаливний котел Altep Classic Plus 20 кВт (з автоматикою і вентилятор | 46 400 грн. |
Твердопаливний котел Altep Classic Plus 20 | 39 800 грн. |
Котел твердопаливний Altep 20 кВт Classic PLUS. | 41 000 грн. |
Твердопаливний казан Альтеп Classic Plus 20 кВт. | 46 400 грн. |
Котел тривалого горіння Altep-Classic Plus 20 | 56 400 грн. |
Модификації Altep CLASSIC PLUS 20
Ціни на Altep CLASSIC PLUS 20 |
---|---|---|---|---|
Altep CLASSIC PLUS 10 10 кВт | від 27 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 12 12 кВт | від 31 900 грн. | 8 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 16 16 кВт | від 35 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт | від 39 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 24 24 кВт | від 44 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 30 30 кВт | від 49 600 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →