Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 12 12 кВт
Фото 6 |
Сучасний твердопаливний казан тривалого горіння. Це енергозалежна модель із примусовою подачею повітря до зони топки. Пристрій може працювати на різних видах палива, від дров з вугіллям до брикетів та тирси. Камера згоряння має об'єм 47 л. Жарівня виготовлена із спеціальної жароміцної сталі завтовшки 5 мм. Топка оснащена теплоізоляцією, що дозволяє ефективніше витрачати нагрівання.
Загалом ККД пристрою знаходиться в межах 85-90%. Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 12 має водяну сорочку. За нагрівання теплоносія відповідає вбудована автоматика. Електронний блок керування відстежує температуру нагрівання циркуляційної рідини. За результатами виміру відбувається увімкнення або вимкнення вентилятора, який нагнітає повітря в зону горіння. Діаметр димаря становить 160 мм.
Температура димових газів знаходиться в межах 100-180 ° C, залежно від режиму роботи, що використовується. У цьому пристрої передбачений окремий зольник. Завантажувальна камера має дуже великі дверцята, що дозволяє зручно завантажувати палива. Це економічний та при цьому максимально ефективний твердопаливний котел. Модель можна використовувати як для радіаторного обігріву, так і теплої підлоги.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Купити Altep CLASSIC PLUS 12 12 кВт
Усі ціни 8 →Твердотопливный котел Altep Classic Plus 12 кВт, автоматика | 37 500 грн. |
Твердопаливний котел Altep Classic Plus 12 кВт (з автоматикою і вентилятор | 37 500 грн. |
Котел твердопаливний Altep 12 кВт Classic PLUS. | 32 100 грн. |
Котел твердопаливний Altep Classic Plus 12 | 31 900 грн. |
Котел твердопаливний Altep Classic Plus 12 кВт. | 37 500 грн. |
Модификації Altep CLASSIC PLUS 12
Ціни на Altep CLASSIC PLUS 12 |
---|---|---|---|---|
Altep CLASSIC PLUS 10 10 кВт | від 27 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 12 12 кВт | від 31 900 грн. | 9 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 16 16 кВт | від 35 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт | від 39 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 24 24 кВт | від 44 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 30 30 кВт | від 49 600 грн. | 7 пропозицій |