Твердопаливний котел Altep CLASSIC 20 20 кВт
Фото 5 |
Altep CLASSIC 20 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Механічний регулятор тяги купується окремо
Всі характеристики
Характеристики CLASSIC 20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep CLASSIC 20 20 кВт
Твердопаливний казан Альтеп Classic 20 кВт. | 41 000 грн. |
Котел тривалого горіння Altep-Classic 20 | 41 000 грн. |
Котел твердопаливний тривалого горіння Альтеп Classic 20 кВт | 41 000 грн. |
Котел твердопаливний тривалого горіння з автоматикою Альтеп Classic 20 кВт | 46 400 грн. |
Модификації Altep CLASSIC 20
Ціни на Altep CLASSIC 20 |
---|---|---|---|---|
Altep CLASSIC 12 12 кВт | від 32 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 16 16 кВт | від 35 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 20 20 кВт | від 41 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 24 24 кВт | від 45 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC 30 30 кВт | від 50 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →