Твердопаливний котел Altep CLASSIC PLUS 10 10 кВт
Фото 6 |
Надійний та довговічний димохідний одноконтурний твердопаливний котел тривалого горіння для підлогового монтажу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, є молодшою моделлю у сімействі пристроїв Altep CLASSIC PLUS. Призначений для опалення окремих житлових будинків, а також невеликих комунальних, побутових та виробничих приміщень площею до 80 м². Обладнаний блоком електронного управління та керованим відцентровим вентилятором для регулювання подачі повітря.
Немає власного циркуляційного насоса. Котел Altep CLASSIC PLUS 10 оснащений відкритою камерою згоряння і така конструкція передбачає встановлення в окремому котельному приміщенні. Для безпечної штатної роботи пристрою необхідний постійний вільний приплив повітря та грамотно обладнана димохідна система певної геометрії (діаметр не менше 160 мм, висота не менше 5 м). Остання обставина необхідна для створення стабільного природного потягу, що повністю видаляє небезпечні продукти згоряння.
Найкращим варіантом палива для такого котла є кам'яне вугілля (оптимальний розмір шматків від 25 до 50 мм, тривалість горіння антрациту до 12 годин). Крім цього, він може працювати на дровах, пелетах та брикетах на деревній основі. Оснащений сталевим теплообмінником значної площі та водоохолоджуваними колосниковими ґратами. Має хорошу енергоефективність (заявлений ККД не 86%), обладнаний захистом від перегріву води.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Купити Altep CLASSIC PLUS 10 10 кВт
Твердотопливный котел Altep Classic Plus 10 кВт, автоматика | 35 800 грн. |
Котел твердопаливний Altep 10 кВт Classic PLUS. | 30 400 грн. |
Твердопаливний котел Altep Classic Plus 10 | 27 900 грн. |
Котел тривалого горіння Altep-Classic Plus 10 | 35 800 грн. |
Твердотопливный котел Altep Classic Plus 10 кВт, механика Classic Plus 10 | 30 400 грн. |
Модификації Altep CLASSIC PLUS 10
Ціни на Altep CLASSIC PLUS 10 |
---|---|---|---|---|
Altep CLASSIC PLUS 10 10 кВт | від 27 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 12 12 кВт | від 31 900 грн. | 9 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 16 16 кВт | від 35 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 20 20 кВт | від 39 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 24 24 кВт | від 44 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Altep CLASSIC PLUS 30 30 кВт | від 49 600 грн. | 7 пропозицій |