Твердопаливний котел Altep DUO UNI PELLET 250 250 кВт
Фото 3 |
Altep DUO UNI PELLET 250 250 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:250 кВт, площа ~ 2000 м²
Об'єм бункера:1000 л
Камера згоряння:відкрита, димар 400 мм
Всі характеристики
Характеристики DUO UNI PELLET 250
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep DUO UNI PELLET 250
Ціни на Altep DUO UNI PELLET 250 |
---|---|---|---|---|
Altep DUO UNI PELLET 50 50 кВт | від 152 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 62 62 кВт | від 162 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 75 75 кВт | від 207 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 95 95 кВт | від 254 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 120 120 кВт | від 301 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 150 150 кВт | від 328 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 200 200 кВт | від 414 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 250 250 кВт | від 485 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →