Твердопаливний котел Altep DUO UNI PELLET 21 21 кВт
Фото 4 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Купити Altep DUO UNI PELLET 21 21 кВт
Твердотопливный котел Altep Duo UNI Pellet 21 кВт, автоматика | 107 300 грн. |
Твердопаливний котел Altep Duo UNI Pellet - 21 кВт (пальник) 155725072109 | 107 300 грн. |
Пелетний котел ALTEP Duo UNI Pellet 21 кВт | 96 500 грн. |
Пелетний котел Altep Duo UNI Pellet 21 | 107 300 грн. |
Автоматична ефективність
Котел Altep DUO UNI PELLET 21 є повністю автоматичним опалювальним пристроєм, який може адаптуватися до умов житлових будинків та промислових будівель площею близько 168 м². Цей котел здатний працювати в режимі підтримки тепла з модуляцією потужності на рівні 25% від номіналу, забезпечуючи високий ККД у розмірі 91%. Він оснащений бункером на 300 літрів з автоматичною подачею пелет, що забезпечує до 60 годин безперервного горіння та ефективного опалення без участі користувача.
Пальник факельного типу, встановлений у цьому котлі, відрізняється високою економічністю, оскільки спалює лише необхідну кількість палива. Вона здатна автоматично регулювати себе, виходячи з даних, що отримуються з датчиків температури всередині теплообмінника, і може самостійно згасати та розпалюватися. Цей пальник також очищується автоматично та не потребує регулярного обслуговування. При використанні високоякісних пелетів практично не утворюється золи.
Виробник передбачив можливість ручного обслуговування та завантаження котла, якщо для опалення потрібно використовувати дрова, брикети чи вугілля. Багатоканальна система подачі повітря оптимізує процес горіння забезпечуючи максимальне виділення тепла.
Надійність найважливіше
Котел Altep DUO UNI PELLET 21 виготовлений із сталі товщиною 6 мм та спроєктований для довгострокової роботи без витоків та порушення герметичності. Подвійна ізоляція всіх технологічних люків також забезпечує надійність та безпеку роботи. Однак варто враховувати, що котел має значну вагу в 440 кг, тому для його встановлення потрібна відповідна підтримка. Для зручнішого керування ним можна встановити опціональний модуль Wi-Fi для дистанційного керування.
Модификації Altep DUO UNI PELLET 21
Ціни на Altep DUO UNI PELLET 21 |
---|---|---|---|---|
Altep DUO UNI PELLET 15 15 кВт | від 93 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 21 21 кВт | від 96 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 27 27 кВт | від 106 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 33 33 кВт | від 110 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET 40 40 кВт | від 120 300 грн. | 4 пропозиції |