Твердопаливний котел Altep KT-2EN 120 120 кВт
Altep KT-2EN 120 120 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:120 кВт, площа ~ 960 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 300 мм
Всі характеристики
Характеристики KT-2EN 120
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep KT-2EN 120
Ціни на Altep KT-2EN 120 |
---|---|---|---|---|
Altep KT-2EN 15 15 кВт | від 95 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 21 21 кВт | від 101 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 27 27 кВт | від 104 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 33 33 кВт | від 113 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 40 40 кВт | від 122 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 50 50 кВт | від 141 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 62 62 кВт | від 167 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 75 75 кВт | від 186 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 95 95 кВт | від 219 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 120 120 кВт | від 246 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep KT-2EN 150 150 кВт | від 277 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →