Твердопаливний котел Altep TRIO UNI PELLET 30 30 кВт
Altep TRIO UNI PELLET 30 30 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Об'єм бункера:300 л
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики TRIO UNI PELLET 30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep TRIO UNI PELLET 30 30 кВт
Твердотопливный котел Altep Trio Uni Pellet 30 кВт | 123 800 грн. |
Твердопаливний котел Altep TRIO UNI Pellet - 30 кВт (пальник) 155725072136 | 123 800 грн. |
Пелетний котел ALTEP Trio Uni Pellet 30 кВт | 111 000 грн. |
Пелетний котел Altep TRIO UNI Pellet 30 | 120 800 грн. |
Пелетний котел ALTEP Trio Uni Pellet 30 кВт | 111 000 грн. |
Модификації Altep TRIO UNI PELLET 30
Ціни на Altep TRIO UNI PELLET 30 |
---|---|---|---|---|
Altep TRIO UNI PELLET 14 14 кВт | від 95 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PELLET 20 20 кВт | від 97 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PELLET 30 30 кВт | від 111 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PELLET 40 40 кВт | від 131 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PELLET 50 50 кВт | від 155 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep TRIO UNI PELLET 65 65 кВт | від 175 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →