Твердопаливний котел Altep TRIO UNI PELLET PLUS 65 65 кВт
203 800 грн. Купити! Твердотопливный котел Altep Trio Uni Pellet Plus 65 кВтInstrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 65 65 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:65 кВт, площа ~ 520 м²
Об'єм бункера:500 л
Камера згоряння:відкрита, димар 250 мм
Керамічний каталізатор в топці котла
Всі характеристики
Характеристики TRIO UNI PELLET PLUS 65
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep TRIO UNI PELLET PLUS 65
Ціни на Altep TRIO UNI PELLET PLUS 65 |
---|---|---|---|---|
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 14 14 кВт | від 108 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 20 20 кВт | від 110 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 30 30 кВт | від 127 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 40 40 кВт | від 149 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 50 50 кВт | від 180 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep TRIO UNI PELLET PLUS 65 65 кВт | від 203 800 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →