Литий диск Alutec Freeze 7,5x18/5x115 ET41 DIA70,2
Відео 1Фото 11 | від 5 448 до 8 717 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Alutec Freeze 61
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x18/5x115 ET41 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x18/5x115 ET41 DIA70,2
Сортувати
Литые диски Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 (silver) 10025781 | 5 448 грн. |
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2) | 8 199 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 18 5x115 ET41 DIA70.2) Polar Silver На замовлення з | 6 761 грн. |
Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Black FRE75841G52-6 | 8 717 грн. |
Alutec Freeze PS R18 W7.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 | 6 015 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі