Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W 245/45 R18 100 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Усі ціни 36 →Шина Michelin Primacy 4+ 245/45 R18 100W XL | 5 740 грн. |
Michelin Primacy 4+ 245/45 R18 100W XL | 6 191 грн. |
Michelin Primacy 4PLUS 245/45 R18 100W XL | 6 170 грн. |
Michelin Primacy 4+ 245/45 R18 100W XL | 5 998 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus (245/45R18 100W) | 5 962 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 245/45 R18 100W | від 5 740 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →