Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET52,5 DIA63,4
Відео 1Фото 33 | від 6 412 до 10 017 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET52,5 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x108 ET52,5 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x108 ET52.5 DIA63.4 (diamond blac | 6 412 грн. |
Alutec Tormenta 7.5x17 5x108 ET52.5 DIA63.4 DBFP | 7 290 грн. |
Alutec Tormenta polar silver (R17 W7.5 PCD5x108 ET52.5 DIA63.4) | 7 316 грн. |
ALUTEC Легковий диск ALUTEC Tormenta Diamond Black Front Polished R17 W7.5 | 6 717 грн. |
Alutec Tormenta 7.5x17 5x108 ET52.5 DIA63.4 DBFP | 6 951 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі