Литий диск Alutec Tormenta 7x17/5x108 ET50 DIA63,4
Відео 1Фото 33 | від 5 810 до 8 756 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x17/5x108 ET50 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x17/5x108 ET50 DIA63,4
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 7x17 5x108 ET50 DIA63,4 (silver) | 5 810 грн. |
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R17 W7.0 PCD5x108 ET50 DIA63 | 7 899 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Silver TMT70750F51-0 | 6 116 грн. |
Alutec Tormenta PS R17 W7.0 PCD5x108 ET50.0 DIA63.4 | 6 346 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 17 5x108 ET50 DIA63.4) Diamond black front polished | 8 228 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі