Литий диск CMS C29 7,5x17/5x108 ET52,5 DIA63,4
Відео 1Фото 20 | від 6 776 до 7 999 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації CMS C29 86
Характеристики
CMS C29 7,5x17/5x108 ET52,5 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C29 7,5x17/5x108 ET52,5 DIA63,4
Сортувати
CMS C29 DB Diamant Schwarz Glanz (R17 W7.5 PCD5x108 ET52.5 DIA63.4) | 7 999 грн. |
Диски CMS C29 7,5x17 5x108 ET52,5 DIA63,4 (gloss diamond black) (100233703 | 7 478 грн. |
CMS C29 GG Titan Glanz (R17 W7.5 PCD5x108 ET52.5 DIA63.4) | 7 199 грн. |
Диски CMS C29 7,5x17 5x108 ET52,5 DIA63,4 (gloss titan) (1002259542) | 6 776 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі