Кухонна мийка Blanco Andano 400-U 518309 440x440
Фото 6 |
Blanco Andano 400-U 518309 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 400-U 518309 440x440
Усі ціни 14 →Blanco ANDANO 400-U нерж.сталь поліров. 522959 | 10 710 грн. |
Мийка Blanco ANDANO 400-U 522959 | 9 090 грн. |
Blanco ANDANO 400-U | 10 512 грн. |
BLANCO ANDANO 400-U нержавеющая сталь (522959) | 9 430 грн. |
BLANCO ANDANO 400-U (522959) | 9 689 грн. |
ще 9 пропозицій
1 1 2 3 |
Жах Немає Мийку не рекомендую. Дуже залишає після миття плями від води. Вся у плямах. З першого дня як почала їх відтирати, то за два тижні вже забила, настільки набридло. Причому без спеціальних засобів плями просто так ганчіркою не відтерти. Вибирали між чорною іншого бренду та цією. Чорна більше в дизайн підходила, але не купили, т.к. Продавець обмовилася під час розповіді, що може залишати плями. Вирішили взяти цю, щоб на віки і гарна була. До цього п'ять років у бабусі стояла найдешевша з Епіцентру, яку протер ганчірочкою увечері та на ранок як нова. А ця – бляха. Та ще й за такі гроші, майже 10 000! Юлия Ефремова: користуюся Blanco Andano 500-U 518313 менше місяця |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Blanco Andano 400-U 518309:
- Модель Andano 400-U (арт. 518309) без клапана-автомата
Модификації Blanco Andano 400-U 518309
Ціни на Blanco Andano 400-U 518309 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-U 518305 380x440 | від 9 228 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Andano 400-U 518309 440x440 | від 9 090 грн. | 14 пропозицій | ||
Blanco Andano 450-U 519373 490x440 | від 10 552 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Andano 500-U 518313 540x440 | від 10 999 грн. | 21 пропозиція | ||
Blanco Andano 700-U 518614 740x440 | від 12 190 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →