Унітаз AM-PM Bliss L C531700WH
Фото 8 |
AM-PM Bliss L C531700WH |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Bliss L C531700WH
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний безобідковий білий AM.PM Bliss L без сидіння C531700WH | 11 688 грн. |
AM.PM AM.PM Bliss L C531700WH | 11 688 грн. |
Унитаз подвесной AM.PM безободковый FlashClean Bliss L (C531700WH) 192561 | 11 688 грн. |
Підвісний унітаз AM.PM BlISS L / безобідковий FlashClean (C531700WH) | 11 688 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий FlashClean AM.PM C531700WH Bliss L | 11 688 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий AM.PM Bliss L без сидіння C531700WH | 11 688 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →