Гігієнічний набір AM-PM F0202000
AM-PM F0202000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (Rub&Clean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM F0202000
Усі ціни 16 →Гігієнічний душ зі шлангом 1,5 м та тримачем AM.PM (колір - хром) F0202000 | 1 404 грн. |
Гігієнічний набір AM.PM хром F0202000 | 1 404 грн. |
Комплект для гігієнічного душу AM.PM із бідетою, тримачем та шлангом 1500м | 1 404 грн. |
Гігієнічний душ AM.PM (F0202000) F0202000 | 1 404 грн. |
Гигиенический набор AM.PM (F0202000) 192091 | 1 404 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →