Ручна лійка Hansgrohe Croma 100 28536000
Hansgrohe Croma 100 28536000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 28536000
Ручний душ Hansgrohe Croma 100 Multi 28536000 | 3 805 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Croma 100 Multi 28536000 | 2 812 грн. |
Ручной душ 3 типа струи Hansgrohe Croma 100 Multi 28536000 | 1 424 грн. |
Hansgrohe Ручной душ Croma 100 Multi, ½’ 28536000 | 3 805 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 100 28536000:
- Тип струменя перемикається з допомогою душового диска, що обертається
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →