Змішувач AM-PM Inspire V2.0 F50A92400
Фото 8 |
AM-PM Inspire V2.0 F50A92400 |
|
Система управління TouchReel: включення/вимикання подачі води одним натисненням. Картридж з регулюванням температури. Повний оборот контролера змінює температуру на 8 °С. Можливість налаштування часу автоматичного відключення води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Inspire V2.0 F50A92400
Усі ціни 18 →Електронний змішувач для раковини AM PM Inspire V2.0 (Без донного клапана) | 15 487 грн. |
Змішувач для раковини TouchReel електронний, високий AM.PM Inspire 2.0 (ко | 15 486 грн. |
AM.PM AM.PM Inspire 2.0 F50A92400 | 15 486 грн. |
Кран нажимний електронний з термостатом AM.PM Inspire 2.0 хром латунь F50A | 15 486 грн. |
Змішувач для раковини порційний AM.PM Inspire 2.0 (F50A92400) F50A92400 | 15 486 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →