Варильна поверхня Amica PI 6540 PTU чорний
Amica PI 6540 PTU чорний |
|
Вбудована енергоефективна індукційна варильна поверхня із сенсорним керуванням, потужністю підключення 7,5 кВт та безрамковим дизайном. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований обслуговування потреб сім'ї чисельністю 2-6 людина. Обладнана склокерамічним робочим столом Schott Ceran, який демонструє високу стійкість до утворення подряпин. Легко чиститься від будь-яких типових забруднень, при належному догляді здатна довго зберігати преміальний зовнішній вигляд.
Завдяки стриманому та елегантному дизайну здатна гармонійно вписатись у будь-який кухонний інтер'єр. Варильна поверхня Amica PI 6540 PTU має зручне сенсорне керування, розташоване на передній частині столу. Важливою особливістю цієї моделі стала її висока економічність. Те, що при індукційному нагріванні в першу чергу відбувається розігрів посуду, в якому знаходиться продукт, робить процес швидким і енергоефективним. Конфорки адаптовані для посуду різного діаметра (розмір зон 16/21/16/21 см) та можуть розвивати потужність до 1,2 або 2 кВт. Підтримується функція тимчасового збільшення теплопродуктивності PowerBoost (до 1,4 або 2,8 кВт). Підключення варильної поверхні може виконуватися як до однофазної побутової мережі з напругою 220, так і до трифазної мережі 380 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica PI 6540 PTU чорний
Усі ціни 7 →Варильна поверхня електрична Amica Pi 6540 Ptu | 8 274 грн. |
Варочная поверхность электрическая Amica Pi 6540 Ptu | 8 266 грн. |
Amica PI6540PTU | 8 731 грн. |
Варильна поверхня Amica PI6540PTU | 8 502 грн. |
Варильна поверхня електрична Amica PI6540PTU | 9 369 грн. |
Варильна поверхня Amica PI6540PTU | 8 580 грн. |
Amica PI6540PTU | 10 097 грн. |