Литий диск Angel Formula 503 6,5x15/4x108 ET35 DIA67,1
Відео 27 | від 2 503 до 2 846 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Angel Formula 503 11
Характеристики
Angel Formula 503 6,5x15/4x108 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Formula 503 6,5x15/4x108 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Angel Formula R15 W6.5 PCD4x108 ET35 DIA67.1 (silver) 10011866 | 2 737 грн. |
Angel Formula 503 6.5x15 4x108 ET35 DIA67.1 S | 2 599 грн. |
Диски Angel Formula 6,5x15 4x108 ET35 DIA67,1 (silver) | 2 586 грн. |
Angel Formula 503 (R15 W6.5 PCD4x108 ET35 DIA67.1) BD | 2 503 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Formula 503 S R15 W6.5 PCD4x108 ET35 DIA67.1 | 2 671 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі